Augmented Reality Nedir ?
( Artırılmış Gerçeklik )

Elmas Teknoloji, Google Glass’ın da temelini oluşturan Augmented Reality (Artırılmış Gerçeklik) teknolojisi üzerine çok çeşitli mobil uygulamalar ve web siteleri geliştirmektedir.Artırılmış gerçeklik olarak dilimize çevrilen Augmented Reality ile afişleriniz,kartvizitleriniz billboard ilanlarınız kataloglarınız vb. reklam materyallerinize video, 3 boyutlu obje, animasyon gibi içerikler ekleyebilir ve çok sayıda yeni özellikle zenginleştirilmiş ve etkileyici bir içerik elde edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulamalarınıza çok çeşitli özellikler ekleyebilir veya web sitelerinizde kullanabilirsiniz.

Estetikten Uzak QR Kodlardan Kurtulun !

İçeriğe ulaşmayı pratik hale getiren QR Kodları, grafiksel olarak kendi kodlama sistemiyle sınırlıdır. Augmented Reality ile geliştirdiğimiz içeriklerde ise QR kod yerine istediğiniz resim,yazı,vb. objeyle tanımlama oluşturmaktadır.

Çözüm Alternatifleri

Augmented Reality teknolojisi ile web sitesi ve/veya mobil uygulama geliştirmekteyiz. Web sitesinde kullanıldığında görünmesini istediğiniz nesne bilgisayar ekranında görüntülenir. Mobil uygulamadaki kullanım şeklinde ise hedef nesnemiz ile eşleşen obje, mobil cihazın ekranında oluşarak kamera görüntüsüyle bütünleşmektedir.

Kullanım Alanları

Katalog
Broşür
Kitap
Kullanım Kılavuzu
AVM
Mağaza Kampanyaları
Restaurant, Cafe Menüleri
Kartvizit

Augmented Reality teknolojisini daha yakından tanımak ve size özel çözümlerle tanışmak için iletişime geçin

Bizi Takip Edin
E-Mail Bültenimize Kayıt Olun

Yeni projelerimizden ve hizmetlerimizden haberdar olmak için kayıt olun.Regis bir alt markasıdır.
Regis 2013 © Tüm hakları saklıdır.