ELMASCMS İçerik Yönetim Sistemi

 

Müşterilerin en çok kararsız kaldıkları nokta web sitelerinin statik mi yoksa dinamik mi hazırlanması gerektiğidir. Bu kavramları tanımlayacak olursak kısaca statik web siteleri; güncellenmesi için teknik destek alınması gereken, hizmet alınan web tasarım firmasıyla irtibata geçilmesi gereken sitelerdir.Dinamik web siteleri ise müşterilerin bir panel aracılığı ile kendi sitelerini güncelleyebildiği, istediği zaman haber,duyuru,sayfa gibi içerik ekleyebildiği sitelerdir.

 

Nasıl tercih yapılacağına gelince, haber, duyuru ve sayfa ekleme gibi sonradan güncellenmesi gerekecek web siteleri düşünülmüyorsa, web sitesi sadece tanıtım amaçlı kullanılacaksa statik web siteleri tercih edilmelidir. Eğer siteye düzenli içerik girilecekse dinamik web siteleri oluşturulmalıdır. Ancak unutulmamalıdır ki yeni çıkan Türk Ticaret Yasasına göre limited, anonim ve komandit şirketlerin siteleri sermaye arttırımları, toplantı kararları gibi bilgilerin paylaşılabilmesi amacıyla kolaylıkla güncellenebilir şekilde olmalıdır. Ayrıca siteye düzenli içerik girilmesinin arama motorlarında daha çok ön plana çıkılmasına katkı sağlayacağı da unutulmamalıdır.

 

ELMASCMS

ELMAS TEKNOLOJİ olarak tamamen kendi bünyemizde yaptığımız AR-GE çalışmaları neticesinde geliştirdiğimiz profesyonel bir içerik yönetim sistemi olan ELMASCMS ile web sitenizi Facebook profilinizi güncellediğiniz kadar rahat bir şekilde yönetebilirsiniz. Bunun için ayrıca eleman istihdam etmenize gerek kalmaz, kendiniz kolaylıkla sitenize içerik ekleyebilirsiniz.

 

Sürükle-bırak ve daha birçok gelişmiş özelliği ile kullanıcı dostu yönetim paneliyle ELMASCMS diğer içerik yönetim sistemlerinin arasında farkını ortaya koymaktadır. Kolaylıkla yeni özellik eklenebilen modüler yapısıyla ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretilebilmektedir. Siz de firmanız için ELMASCMS içerik yönetim sistemli web sitesi yaptırmak istiyorsanız web tasarım çözümlerimizi inceleyerek hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Web Tasarım


Mobil Uygulama


Augmented Reality


Dijital YayıncılıkRegis 2013 © Tüm hakları saklıdır.