Dijital Yayıncılık Nedir

İnternetin günümüzde her eve girmesinin yanında gelişen mobil teknoloji ve yaygınlaşan mobil internet kullanımıyla birlikte internet artık her an hayatımızın bir parçası olmuştur. Bu gelişmelere paralel olarak firmalar basılı yayınların müşterilerinin beklentilerine yeteri kadar cevap veremediği farkederek dijital yayıncılığa hızlı bir geçiş yapmıştır.Dijital yayıncılık, basılı olarak yayınlanmış dergilerin,katalogların dijital ortama taşınarak ya da materyalin sadece dijital ortamda oluşturularak okurlara çevrimiçi bir şekilde sunulmasıdır. Dijital ortamda çevrimiçi olarak okurlara sunulan dergi ve kataloglar, kullanıcılara çeşitli etkileşimler sunarak ürününüze daha fazla vakit ayırmalarını sağlamakta ve duydukları memnuniyet ciddi şekilde artmaktadır.

Neden Dijital Yayıncılık

Kullanıcı Sayısı

Günümüzde neredeyse herkes akıllı telefon veya tablet kullanmaktadır. Sizler dergi ya da kataloğunuzu dijital ortamda yayınlayarak okuyucularınızın her an yayında olabilecek, çok düşük bir maliyetle milyonlarca kullanıcıya ulaşabileceksiniz.

1
2
3

Maliyet

Basılı yayında mevcut olan baskı öncesi süreci, yayıyın basılması ve dağıtılması gibi zorlu ve maliyetli süreçleri aşarak ürününüzü düşük maliyet ile okurlarınıza sunabileceksiniz.

Kullanıcı Memnuniyeti

Okurlarınızı Basılı yayının taşınması, kaybolması, eskimesi gibi dertlerden kurtarmak istemez misiniz? Dijital yayıncılık sayesinde her zaman okurlarınızın yanında olun ve mobil cihaz üzerinden bildirim göndererek dergilerinizin yeni sayılarından okurlarınızı haberdar edin. Bayiye gitme derdini ortadan kaldırın , okurlarınızın bir tık uzağında olun!

4

Yenilik ve Prestij

Yurtdışında gazete,dergi ve kataloglar günümüzde matbaa yerine önce AppleStore ve Google Play Market’e gönderiliyor. Ülkemizde yeni gelişen bu sektörde yeniliğin öncülerinden olun, sektörünüzde fark yaratın. Sektörünüzdeki rakipleriniz hala basılı yayınlar ile uğraşırken siz yerinizi dijital ortamda alın, ülkemizdeki sayılı kurumlar arasında yer alın.

Dergi/Kataloğu Nasıl Dijital Ortama Taşıyabilirim?
Bize belirli formatlarda yollamış olduğunuz dergi ya da kataloğunuzu mobil ortama entegre ederek; IOS için AppleStore, Android için ise Google Play Market aracılığı ile dergi ya da kataloğunuzu 1 milyardan fazla kullanıcıya sunmaktayız.Bu sayede hitap ettiğiniz kitle ciddi şekilde artacaktır.
Elimde Dergi ya da Katalog Yok, Ne Yapabilirim?
Sorun değil, elinizde basılı olarak yayınlanmış bir dergi ya da kataloğunuz yoksa ürününüzü sadece dijital ortamda da yayınlayabilirsiniz.Bunun için kullanılmasını istediğiniz verileri bize göndermenizin ardından, dijital derginizi oluşturarak IOS için AppleStore, Android için ise Google Play Market aracılığı ile dergi ya da kataloğunuzu 1 milyardan fazla kullanıcıya sunmaktayız.

Sunduğumuz Dijital yayıncılık çözümlerimiz aracılığıyla dergileriniz etkileşimli bir şekilde okuyuculara sunulabilmektedir.Derginizde dilerseniz müzik, dilerseniz video yayını,galeri gibi daha bir çok öğeyi okuyucularınıza sunabilirsiniz. Bu sayede kullanıcılarınız dergi ya da kataloğunuzda daha fazla vakit geçirecek ve müşteri memnuniyeti gözle görülür bir şekilde artacaktır.
Dergimi Ücretli Bir Şekilde Yayınlayabilir Miyim?
Derginizi ister ücretli ister ücretsiz yayınlayabilirsiniz.
Dergi/Kataloğumu Güncelleyebilir Miyim?
Tabii ki. İstediğiniz zaman bize güncellenmiş içeriği göndererek derginizi güncelleyebilirsiniz.
Bizi Takip Edin
E-Mail Bültenimize Kayıt Olun

Yeni projelerimizden ve hizmetlerimizden haberdar olmak için kayıt olun.Regis bir alt markasıdır.
Regis 2013 © Tüm hakları saklıdır.