Tüm Modern Taracılar ile Uyumlu

Tasarladığımız tüm web siteleri, kullanıcıların en çok kullandığı tarayıcı1 ve ekran çözünürlükleri göz önüne alınarak, sıkı bir test sürecinden sonra yayına alınır. Tüm içerikleriniz, farklı kullanıcılarda kusursuz görüntülenir.

1. [Chrome %38,12 Internet Explorer %29.43 Firefox %21.11 Safari %8.11 Opera %1.26]

Profesyonel İş Analizi

Sizin dış dünyaya açılan kapınız olan web siteniz, mühendislerimizce yapılan detaylı analizlerle size ve sektörünüze özel olarak tasarlanır ve planlanır. Hedef kitleniz , müşterileriniz, ulaşmak istediğiniz herkese en kolay ve en etkili yoldan ulaşabilirsiniz.

Her Cihaza Uyumlu Esnek
( RESPONSIVE ) Tasarım

Her cihaza ayrı tasarımla vaktinizden ve işlevselliğinizden ödün vermeyin. Tüm cihazlara uyumlu tasarım ile tek web sitesi, tüm cihazlarla uyumlu görüntülensin. Regis ile web siteleriniz son web trendleri ile planlanıp hayata geçirilir.

SEO Uyumlu Siteler

İnternette Görünür Olun!

Tasarlanan tüm web sitelerimiz SEO (Search Engine Optimisation/Arama Motoru Optimizasyonu) uyumludur. Bu özellik, yapacağınız SEO çalışmalarınızda oldukça kolaylık sağlar.

Hizmetlerimizle ilgileniyorsanız en kısa zamanda size teklif verelim

Kullanıcı Deneyimi Testleri
USER EXPERIENCE

Web siteniz hedef kitlenize tam olarak hitap ediyor mu? Web sitelerinizin kullanıcıları nelere dikkat ediyor, daha etkin bilgiyi nasıl daha hızlı verebilirsiniz? İster anket tabanlı, ister laboratuvar ortamında web sitelerinizi test edelim, sonuçları değerlendirip iyileştirmeler yapalım. * [Bu özellik, farklı platform ve farklı şekillerde gerçekleştirilmekte ve ücretler değişkenlik göstermektedir. Lütfen detaylı bilgi için bizimle irtibata geçiniz.]

İçerik Yönetim Sistemi ( CMS )

Tamamen kendimizin hazırladığı içerik yönetim sistemiyle, web sitelerinizi kendiniz kolayca güncelleyebilir, bunun için ek hizmet almanıza ya da bu konuda bilgili insan kaynağı ayırmanıza gerek kalmaz. Sürükle – bırak içerik ekleme ve daha bir çok özelliğiyle profesyonel içerik yönetim sistemi olan , web sitenizin esas çatısını oluşturur. Oldukça sade ve işlevsel tasarlanmış ve gerekli testlerden geçirilmiştir, sorunsuz ve hızlı çalışır.

Kullandığımız Teknolojiler
Bizi Takip Edin
E-Mail Bültenimize Kayıt Olun

Yeni projelerimizden ve hizmetlerimizden haberdar olmak için kayıt olun.Regis bir alt markasıdır.
Regis 2013 © Tüm hakları saklıdır.