Android Cihazlar ile Uyumlu
iPhone iPad ve iPad Mini ile Uyumlu
Android Tablet ve Android Mobil cihazlarla uyumlu özel uygulamalarla şirketiniz için ister eğlence, ister tanıtım, isterseniz de işlevselliği artırmak amaçlı uyumlu, estetik ve profesyonel tasarımlar
iPhone, iPAD ve iPAD Mini’ye uyumlu özel uygulamalarla şirketiniz için ister eğlence, ister tanıtım, isterseniz de işlevselliği artırmak amaçlı uyumlu, estetik ve profesyonel tasarımlar

UI/UX Tasarım

Uygulamanız ve ihtiyaçlarınız mühendislerimizce detaylı olarak analiz edilir, deneyimli tasarımcılarımız tarafından, kullanıcı deneyimi ve işlevsellik ön plana alınarak özenle tasarlanır.Müşterileriniz, en etkin içeriğe en hızlı şekilde ulaşırlar.

Size Özel Benzersiz Tasarım ve Test Süreci Farklı Cihazlar, Farklı Ortamlar

İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda size özel tasarlanan uygulamalarımız yayınlanmadan önce farklı platformlarda farklı cihazlarla test edilir. Hem tasarımı, hem de işlevselliği test edilip onaylandıktan sonra yayınlanır.

Güçlü Kod Yapısı

Tasarlanan uygulamalar, konusunda uzman mühendislerimiz tarafından özenle kodlanır. Tüm modern teknolojiler ve cihazların desteklediği özellikler kullanılarak her türlü ihtiyacınıza uygun mobil uygulama hayata geçirilir. Detaylı olarak test edilir, onaylandıktan sonra yayına alınır.

Size özel mobil uygulamalarınız tasarlanır, kodlanır, test edilir ve kullanıcılarınızla buluşmak üzere uygulama marketlerinde yerini alır. Uygulamanız android için Google Play Market’de, iOS için ise AppStore’da yayınlanarak milyonlara ulaşır.
Bizi Takip Edin
E-Mail Bültenimize Kayıt Olun

Yeni projelerimizden ve hizmetlerimizden haberdar olmak için kayıt olun.Regis bir alt markasıdır.
Regis 2013 © Tüm hakları saklıdır.