Responsive Tasarım Nedir ?

Responsive (duyarlı) tasarım gelişen teknolojiler ile birlikte artık web sitesi sahipleri için olmazsa olmaz hale gelmiştir. Responsive tasarım temel olarak tek bir web sitesinin kullanıcının girdiği cihaza ve çözünürlüğe göre web sitenin tekrar şekillenmesidir.

Yaptırdığı web sitesinin mobil cihazlarda da güzel bir şekilde çalışmasını isteyen firmalara genelde ajanslar web sitesi + mobil site yapımı şeklinde teklif vermektedir, bu da maliyeti arttırmakta ve beklentileri tam olarak karşılayamamaktadır.

Bizler ise geliştirdiğimiz web sitelerde standart olarak responsive tasarım hizmeti veriyor, böylece müşterilerimiz tek bir web sitesi yaptırarak tüm cihazlarda kusursuz bir görünüm elde ediyor.

Responsive Tasarım

Resimde görüldüğü gibi sizin tek bir web tasarımınız olur, kullanıcı bilgisayarla girdiyse normal web sitenizi görür, eğer iphone veya başka bir akıllı telefon ile girdiyse aynı tasarım akıllı telefonunuz için şekillenir, tabletle girdiyse tasarım tabletiniz için şekillenir.

Neden Responsive Web Sitesi Yaptırmalıyım ?

- Web siteniz ve mobil site için ayrı ayrı içerik eklemeniz gerekmez, web sitenize eklediğiniz içerik zaten sorunsuz olarak mobilde görüntülenebilmektedir.

- Türkiye'de mobil internet kullanıcıları yüzde 55'e yükseldi ve artmaya devam ediyor, bu sayede evde, işte, yolculukta web sitenize girenlere kusursuz bir görünüm sağlamış olacaksınız.

- Arama motorlarında görünülürlüğünüzü arttıracaksınız.

Geleceğin mobilde olduğu düşünüldüğünde artık responsive tasarım firmalar için bir tercih sebebi değil zorunluluk haline gelmiştir. Siz de çağa ayak uydurmak ve responsive tasarıma sahip bir web siteniz olsun istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

Web Tasarım


Mobil Uygulama


Augmented Reality


Dijital YayıncılıkRegis 2013 © Tüm hakları saklıdır.